Previous Next

نام شهربازی آنتالیا :شهربازی اکتور لوناپارک آنتالیا | Aktur Lunapark

این شهربازی از معروف ترین مراکز تفریحی در آنتالیا می باشد؛ جایی که همه چیز با شجاعت و شادی در هم آمیخته است. در شهربازی اکتور لوناپارک می توانید بر چرخ و فلک های غول آسا سوار شوید و با خیالی آسوده به آغوش آسمان بروید. وسایل بازی این شهربازی متنوع و متناسب با همه ی سنین می باشد.


Previous Next

نام شهربازی آنتالیا : مجموعه تفریحی پارک کپز ورساک | Kepez Park Varsak

مجموعه تفریحی کپر در زمان نخست وزیری رجب طیب اردوغان افتتاح شد این پارک را می توان به دو بخش اصلی تقسیم کرد یکی تفریحات آبی و استخر های بزرگ و دیگری پارک ماسال. بخش اول دارای استخر های بسیار وسیعی است که از روی سبک ساخت استخر در مسابقات المپیک ساخته شده است.


Previous Next

نام شهربازی آنتالیا : مرکز بازی و تفریح تکنو | Tekno

تکنو مرکزی سرپوشیده با هزاران وسیله ی بازی گوناگون است که کودکان و بزرگسالان به صورت هم زمان می توانند در آن به تفریح بپردازند اما این مرکز برای کودکان ساخته شده است. از محبوب ترین بازی های این مرکز می توان به موارد زیر اشاره نمود...


Previous Next

نام شهربازی آنتالیا : پارک ژوراسیک آنتالیا | Dinopark Antalya

پارک ژوراسیک آنتالیا که با نام دینوپارک شناخته می شود هم یکی از مراکز تفریحی پر طرفدار در شهر آنتالیا می باشد که مکانی خوب و خانوادگی را برای گذراندن ساعاتی شاد را فراهم نموده به همین دلیل در این بخش به معرفی آن پرداخته ایم.


Previous Next

نام شهربازی آنتالیا :شهربازی دنیای برف آنتالیا | Kar Dünyası

شهربازی دنیای برف آنتالیا که با نام دینوپارک شناخته می شود هم یکی از مراکز تفریحی پر طرفدار در شهر آنتالیا می باشد که مکانی خوب و خانوادگی را برای گذراندن ساعاتی شاد را فراهم نموده به همین دلیل در این بخش به معرفی آن پرداخته ایم.


Please publish modules in offcanvas position.